HAKKIMIZDA

Madame Vera

madamevera.com.tr bir E-Ticaret Platformudur.2019 yılının Kadınlar gününde açılışını yaptı.Günün modasını takip ederek sizlere modern şık kaliteli seçenekler sunuyoruz.

Dünya trendlerini yakından takip eden genç, güçlü ve yenilikçi tasarım ekibiyle Madame Vera, çantadan cüzdana, ve valize kadar uzanan geniş yelpazedeki ürünlerini, her kesimden bayanların beğenisine sunmaktadır.

Benimsemiş olduğu koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sektördeki diğer firmalar arasından sıyrılan Madame Vera, dünyaya açılan bir marka olma hedefiyle hareket etmekte ve bu doğrultuda gerçekleştirmiş olduğu yenilik ve değişimlerle, amaçladığı hedefe her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır.

 

MİSYON
Kurumsal değerlerimiz ışığında sektöre yön vererek, Türkiye’de marka bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak, hizmet verdiğimiz her lokasyon da rahat ulaşılabilir olmak, çalışanlarımızla bir takım ruhu içerisinde çalışarak, müşterilerimize mutlak bir müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hizmet sunmak.

VİZYON
Çanta, cüzdan ve aksesuar sektöründe, müşteriler tarafından tercih edilen, her koşulda müşteri memnuniyetini sağlayarak bunu sürdürülebilir kılan, ürün ve hizmet kalitesi ile de referans gösterilen uluslararası bir marka olmak.

madamevera.com.tr